Vidurdienio mankšta idėjų observatorijoje

Kategorija
2023-08-22 12:15 - 13:15
Vieta
29, M. K. Čiurlionio g., Naujamiestis, Naujamiesčio seniūnija, Vilnius, Vilniaus miesto savivaldybė, Vilniaus apskritis
03100, Lietuva

Kviečiame antradienio pietų metu ramiai ir lėtai pajudėti unikalioje vietoje prie VU Idėjų observatorijos. Užsiėmimas yra atviras visiems, kurie nori save geriau pažinti ir tyrinėti judesyje (nėra reikalingas fizinis pasirengimas). Užsiėmimo metu bus atliekami mobilumo, balanso, kvėpavimo pratimai bei jogos ir Pilateso elementai.

Užsiėmimui yra reikalingi patogūs ir judesių nevaržantys drabužiai. Rekomenduojame su savimi turėti kilimėlį arba rankšluostį. Užsiėmimus ves VU SSC instruktorė - kineziterapeutė Eglė Draugelytė.

REGISTRACIJA

Visos datos