Vienkartinės tikslinės stipendijos už pasiekimus sporto veikloje

Vilniaus universiteto studentai-sportininkai, turintys aukštų sporto pasiekimų, kiekvieno semestro eigoje Studijų direkcijai pagal nustatytus terminus gali  teikti prašymus vienkartinėms tikslinėms stipendijoms už pasiekimus sporto veikloje gauti.

Kartu su prašymais Studijų direkcijai pateikiamos Sveikatos ir sporto centro rekomendacijos.

Studentai, norintys gauti šias rekomendacijas, turi iki spalio  25 d. (rudens sem.) ir iki kovo 25 d. (pavasario sem.) į Sveikatos ir sporto centrą (Saulėtekio al. 2, 206 kab.) pristatyti sporto pasiekimus patvirtinančius dokumentus bei prašymą rekomendacijai gauti.

Prašyme reikia nurodyti tik aukščiausius sporto pasiekimus. Išduodant rekomendacijas, pirmenybė teikiama studentams, varžybose atstovaujantiems Vilniaus universitetą.

Pastaba. Sportininkai, kurie priklauso VU komandoms, norėdami gauti šias stipendijas, pirmiausiai turi kreiptis į savo rinktinės trenerį arba kuratorių.

Ar išduoti rekomendaciją, svarstys specialiai sudaryta Sveikatos ir sporto centro komisija.