aurimas lankas

Nuotraukos šaltinis - Lietuvos tautinis olimpinis komitetas

Ketvirtąjį medalį Lietuvai Rio de Janeire vykstančioje olimpiadoje iškovojo VU Teisės fakulteto absolventas baidarininkas Aurimas Lankas su porininku Edvinu Ramanausku.

Pirmą kartą olimpinėse žaidynėse dalyvaujantys vaikinai dviviete baidare įveikė 200 metrų per 32,382 sek. Pirmavusią didžiąją dalį finalo komandą prieš pat finišą aplenkė tik dvi komandos.

Prieš metus vaikinai užėmė bronzą Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate Vokietijoje - 200 metrų tuo metu jie įveikė per 32,527 sek.