Sidebar

Gegužės 20-21 dienomis Kaune vyko Lietuvos studentų lengvosios atletikos varžybos, kuriose Vilniaus universiteto komanda laimėjo II vietą po Lietuvos sporto universiteto komandos.

Lietuvos studentų čempionais tapo Edis Matusevičius (MIF), kuris įvykdė ir Europos čempionato normatyvą numetęs ietį 80 m 20 cm. Puikiai diską sviedė  ir čempionu tapo Domantas Poška (EF). Merginų estafetiniame bėgime VU studentės buvo nepralenkiamos, pirmąją ir antrąją vietas iškovojo dvi universiteto bėgikių komandos ((1) Viktorija Vernickaitė (TF), Sofija Korf (KF), Karolina Strakovska (GMF) ir Emilija Rudytė (MIF), (2) Laura Kemeklytė (MF), Karolina Lokutijevskaja (FilF), Laura Bilinskaitė (KF) ir Kotryna Pauliūtė (MF)).

Trišuolio rungtyje Diana Zagainova (FsF) buvo antra, šuolio  tolį rungtį laimėjo Neringa Gedaminskaitė (MF), Emilja Rudytė (MIF) 200 m bėgime finišavo antra.

Vyrų estafetės bėgime  4x100 m VU komanda iškovojo bronzos medalius (Lukas Balčaitis (FF), Šarūnas Totoraitis (MIF), Alvydas Misius (MIF), Giedrius Rupeika (EF absolv.). 100 m bėgime G. Rupeika nuotolį įveikė per 10.85 s ir pasiekė asmeninį rekordą.

Rutulio stūmimo rungtyje absolventė Laura Gedminaitė pasiekė asmeninį rezultatą ir iškovojo sidabro medalį.

Sveikiname su gausiu medalių derliumi, linkime sėkmingų startų Lietuvos čempionate birželio 17-19 dienomis.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos