Kovo 25 d. Kaune vyko Lietuvos studentų plaukimo čempionatas. Jame dalyvavo 10 aukštųjų mokyklų komandų. Surinkę 411 taškus, čempionato nugalėtojais tapo LSU plaukikai. Su 353 taškais antrąją vietą užėmė VU plaukikai. Bronza atiteko LSMU komandai (202 taškai).

Mūsų universitetas grįžo su begale įvairių spalvų medalių. Auksu blizgėjo medicinos fakulteto studentė Justina Dilkaitė (100 m laisvuoju stiliumi) ir Teisės fakulteto studentas Povilas Strazdas (100 m peteliške bei 100 m kompleksinis plaukimas), kurie ir tapo šių varžybų nugalėtojais.

Sidabro apdovanojimus pelnė Ekonomikos fakulteto studentas Rokas Mockevičius, Justina Dilkaitė ir Filosofijos fak. studentė Roberta Jasikonytė. Taip pat antroji vieta buvo iškovota ir 4 x 50 m kombinuotoje bei 4 x 50 m l.st. mišriose estafetėse (P. Strazdas, R. Mockevičius, J. Dilkaitė, R. Jasikonytė).

Bronzos medalius laimėjo Gintarė Raulinavičiūtė ir Merūnas Švelginas (Ekonomikos fak.), Dovilė Urbonaitė ir Greta Segenytė (Medicinos fak.), Roberta Jasikonytė.

Be abejonės, puikiai startavo ir kiti rinktinės nariai: Dominykas Lušys (Ekonomikos fak.), Tautvydas Zikas (Matematikos ir informatikos fak.), Arūnas Krikštaponis (Gamtos mokslų fak.) ir  Adomas Gudelis (Medicinos fak.).

Sveikiname prizininkus bei visus, dalyvavusius šeštadienio čempionate!

plaukimas 03.25

Rungčių nugalėtojai