Balandžio 25 d. įvyko tarpfakultetinių Rektoriaus Taurės vyrų krepšinio varžybų finalinės rungtynės. Dėl III vietos varžėsi Matematikos ir informatikos ir Istorijos fakultetų komandos. Pirmąją rungtynių pusę aikštelėje vyko apylygė kova, tačiau antroje pusėje matematikai po truputį pradėjo didinti savo pranašumą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė pergalę rezultatu 84:63.

Dėl I vietos kovėsi EF ir TF komandos. V. Naujiko nuotr.

Finale dėl I vietos ginklus surėmė Ekonomikos ir Teisės fakultetų komandos. Būsimieji ekonomistai iš karto šovė į priekį ir iki pat rungtynių pabaigos neišleido iniciatyvos iš savų rankų. Nors rungtynių pabaigoje teisininkai dar bandė švelninti rezultatą, tačiau pakeisti rungtynių eigos jiems nepavyko. Rezultatu 76:60 nugalėjo Ekonomikos fakulteto komanda.

I vietą iškovojusios Ekonomikos fakulteto komandos palaikyti atėjo ir fakulteto vadovybė. V. Naujiko nuotr.

Praėjusių metų čempionai - TVM krepšininkai - užėmė 5-ąją vietą. Kaip tik ši komanda praėjusiais metais išstūmė Ekonomikos fakulteto komandą iš finalinio ketverto ir ekonomistai turėjo tenkintis penktąja vieta. Šių metų varžybose viskas įvyko atvirkščiai. Teisės fakulteto krepšininkai antrus metus iš eilės rungtyniavo šių varžybų finale ir abu kartus pasipuošė sidabro medaliais.

Smagu tai, kad VU krepšinio populiarumas neblėsta ir fakultetų komandų susirenka palaikyti gausūs sirgalių būriai, o Ekonomikos fakulteto komandą palaikyti atvyko ir fakulteto vadovybė.

Daugiau varžybų nuotraukų čia

Varžybų rezultatai čia