Vaizdingose Aukštadvario apylinkėse VGTU sporto ir poilsio bazėje balandžio18-19 d.d. vyko šalies aukštųjų mokyklų Keliautojų sporto čempionatas.

Permainingoje ir įtemptoje kovoje orientacinio sporto ir įveikiant turistinių kliūčių ruožą varžybas laimėjo mūsų studentai. Komandiniai rezultatai puikūs I – ji Vilniaus universiteto komanda tapo nugalėtoja, o antroji, kurią sudarė dar mažesnę patirtį turintis jaunimas užėmė – V – ją vietą (komandų vadovas prof. J.P. Jankauskas). Antri - KTU, trečioje vietoje – VGTU studentai.