Visuotinio karantino metu sustabdžius kontaktines veiklas Universitete svarbu išlikti fiziškai aktyviems bei rūpintis savo sveikata namuose. Todėl pateikiame ir nuolat pildome sąrašą nekontaktinių, saugių veiklų, kurias siūlo Sveikatos ir sporto centras:

20201110
Nuotolinės treniruotės

• Kviečiame sportuoti namie su VU SSC, grojaraštį su 50 įvairių treniruočių ar kitų fizinio aktyvumo veiklų rasite čia. Taip pat sportuokite grupinėse treniruotėse, prisijungus prie uždarų grupių su SSC instruktoriais:

• Treneriais Terese ir Edvinu, kurie dalijasi Pilates treniruotėmis šioje grupėje.

• Paulina, siūlančia Aeromix, Circuit, Anticeliulitines treniruotes visiems lankytojams šioje grupėje.

• Karolina, siūlančia Šri Šri bei intensyvias Sky jogos pamokas užsiregistravusiems treniruotėje šioje nuorodoje.

• Roku, kuris siūlo funkcines treniruotes VU darbuotojams šioje grupėje.

• Justina ir Egle, siūlančiomis bendrauti ir naudotis informacija, kuria karantino metu dalijimasi šioje grupėje.

Aktyvios veiklos lauke

• VU orientavimosi sporto rinktinės trenerio paruošta lygumų slidinėjimo trasa Saulėtekio miške.
  • Orientavimosi sporto trasa Saulėtekio miške bei trasas Aukštagiryje ir Dvarčionyse.
  • VU Žygeivių klubo bei keliautojų sporto rinktinės trenerio kurti maršrutai.

Konsultacijos sporto ir sveikatos klausimais

• Individalios nuotolinės bėgimo konsultacijos ir treniruočių planai su VU lengvosios atletikos rinktinės trenere doc. Jūrate Armoniene el. paštu .
  • Individualios konsultacijos su lektore, Pilateso trenere, VU aerobinės gimnastikos rinktinės trenere Terese Gritėniene laikysenos, pratimų atlikimo technikos korekcijos klausimais el. paštu .
  • Individualios nuotolinės konsultacijos su treneriu, instruktoriumi Luku Šverčiausku. Lukas konsultuoja viso kūno raumenų stiprinimo klausimais namų sąlygomis karantino metu Facebook arba el. paštu .
  • Pasinaudokite galimybe nemokamai gauti sporto ar psichologinę konsultaciją nuotoliniu būdu Sveikatos laboratorijoje. Plačiau apie laboratoriją klausykite Žmonės@VU laidoje

Sveikas ir aktyvus turinys

• Kviečiame klausyti VU SA tinklalaidės  "Akademinė druska" apie tai, kaip išsaugoti motyvaciją nuotolinių studijų bei karantino metu.
  • Skaitykite rubriką SSC pataria:
    - Kaip išsirinkti tinkamą sporto kilimėlį
    - Kaip taisyklingai atlikti atsispaudimą
    - Nugaros raumenų stiprinimas su YTWL.

Turite idėjų ar norite pasidalinti savo sveikatos stiprinimo patirtimi? Susisiekime