PATARIMAI RŪPINTIS SVEIKATA SAVARANKIŠKAI
Nuotolinės treniruotės

• Priešpiečio mankšta vyko gyvai per MS Teams platformą. Prisijungimo žingsniai čia. Mankštos įrašą galite pamatyti čia.

• Kviečiame sportuoti namie su VU SSC, grojaraštį su 50 įvairių treniruočių ar kitų fizinio aktyvumo veiklų rasite čia. Taip pat sportuokite grupinėse treniruotėse, prisijungus prie uždarų grupių su SSC instruktoriais:

• Treneriais Terese ir Edvinu, kurie dalijasi Pilates treniruotėmis šioje grupėje.
  • Paulina, siūlančia Aeromix, Circuit, Anticeliulitines treniruotes visiems lankytojams šioje grupėje.
  • Karolina, siūlančia rytines ir vakarines jogos pamokas užsiregistravusiems treniruotėje šioje nuorodoje.
  • Roku, kuris siūlo funkcines treniruotes VU darbuotojams šioje grupėje.
  • Egle, siūlančia bendrauti ir naudotis informacija, kuria dalijimasi šioje grupėje.

Aktyvios veiklos lauke

Konsultacijos sporto ir sveikatos klausimais

• Sveikatos laboratorijoje galite nemokamai nuotoliniu būdu gauti sveikatos psichologines konsultacijas ir konsultacijas fizinio aktyvumo ir ergonomikos klausimais. Plačiau apie laboratoriją klausykite Žmonės@VU laidoje.
  • Individalios nuotolinės bėgimo konsultacijos ir treniruočių planai su VU lengvosios atletikos rinktinės trenere doc. Jūrate Armoniene el. paštu .
  • Individualios konsultacijos su lektore, Pilateso trenere, VU aerobinės gimnastikos rinktinės trenere Terese Gritėniene laikysenos, pratimų atlikimo technikos korekcijos klausimais el. paštu .
  • Individualios nuotolinės konsultacijos su treneriu, instruktoriumi Luku Šverčiausku. Lukas konsultuoja viso kūno raumenų stiprinimo klausimais namų sąlygomis karantino metu Facebook arba el. paštu .

Turite idėjų ar norite pasidalinti savo sveikatos stiprinimo patirtimi? Susisiekime