Žodis Joga reiškia “susijungimą”, kitaip tariant, sąjungą tarp proto, kūno ir dvasios. Tai dažniausiai suvokiama kaip Asana, kuri reiškia fizinių pozų praktikavimą. Nors iš pirmo žvilgsnio dažnai manoma, kad joga - tai tempimo pratimai, iš tiesų tai kūno pusiausvyros kūrimas, ugdant jėgą ir lankstumą kartu. To siekiama pozų pagalba, kiekviena iš jų turi specifinę fizinę naudą.

Jogos pamokose siūloma praktikuoti pozas, o tai reiškia kiekvieno individualią jogos patirtį, kuri auga su laiku: jogos praktikavimas nuolat plėtojasi ir keičiasi - kinta ne pačios pozos, o kiekvieno asmens santykis su jomis. Visi nuotoliniai užsiėmimai karantino metu yra nemokami ir atviri visiems!

Antradieniais 8:30-9:00

Ketvirtadieniais 17:00-17:50

Užsiėmimai vyksta gyvai per MS TeamsRegistruokitės siųsdami laišką  (būsite pridėti prie MS Teams grupės).

asana