DSC 0103

Balandžio 18 dieną VU Saulėtekio stadione vyko Rektoriaus taurės lengvosios atletikos tarpfakultetinės varžybos, kuriose dalyvavo 40 bėgikų bei šuolininkų.

Pagal varžybų reglamentą vyko 100 m bėgimas vaikinams ir merginoms, 400 m bėgimas merginoms ir 800 m bėgimas vaikinams, šuolis į tolį vaikinams ir merginoms, bei estafetinis bėgimas 4x200 m. Estafetėje komandą sudarė 2 vaikinai ir 2 merginos.

Sprinto 100 m bėgime čempione tapo Medicinos fakulteto studentė Kornelija Okunevič (12,1 s) ir Ekonomikos ir verslo administravimo f. studentas Dovydas Maciukevičius (11,36 s).

DSC 0199DSC 0201

Sidabro medalius iškovojo Matematikos ir informatikos f. studentė Emilija Rudytė ir MF studentas Artūras Muliarovas, o bronzos medalius laimėjo būimi medikai Ieva Janiškevičiūtė ir Paulius Jasinskas.

400 m bėgimą laimėjo taip pat MF studentė Kotryna Kairytė, jos rezultatas - 1.07,8 s, pralenkęs Chemijos ir geomokslų f. studentės Rūtos Šalkauskaitės (1.08,73 s) bei EVAF studentės Saulės Andriulytės (1.11,3 s) rezultatus.

Vaikinų 800 m bėgime puikiai finišavo Verslo mokyklos pirmakursis Evaldas Luneckas, įveikęs distanciją per 2.05,3 s. Sidabro medalį iškovojo triatlonininkas, Filosofijos f. studentas Jaunius Strazdas (2.09,96 s), bronzą laimėjo MF penktakursis Mantas Jodinskas (2.19,0 s).

DSC 0184

DSC 0167

Estafetiniame bėgime 4x200 m čempionais tapo Medicinos f. studentai: Kornelija Okunevič, Kotryna Kairytė, Artūras Muliarovas ir Paulius Jasinskas (1:48,8 s). Antri tapo Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto studentai, treti – Matematikos ir informatikos fakulteto studentai.

DSC 0197

KOMANDINĖ ĮSKAITA
Fakultetas Vieta
Medicinos I
Ekonomikos ir verslo administravimo II
Matematikos ir informatikos III

Sveikiname visus lengvaatlečius su sezono atidarymu ir linkime sėkmės Lietuvos studentų kroso varžybose balandžio 21 dieną!