Data: 2020-08-04 09:42

LT

Europos sporto savaitė #BeActive – tai Europos Komisijos iniciatyva, skatinanti sportą ir fizinį aktyvumą visoje Europoje. Ją nuo 2015 metų vykdo 31 Europos šalis, tame tarpe ir Lietuva. O įvairias sveikatingumo ir sporto veiklas, kaip ir kasmet, taip ir šį rudenį savo studentams siūlys Vilniaus universitetas, kartu su Vilniaus Gedimino technikos universitetu, Mykolo Romerio universitetu, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija, Vilniaus dailės akademija, Lietuvos muzikos ir teatro akademija bei Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademija.

71172854 2134922280145203 4449234347949555712 o AN8Z1571

Europos sporto savaite siekiama, kad daugiau žmonių sportuotų ir būtų fiziškai aktyvūs, o taip pat suprastų sporto ir fizinio aktyvumo naudą. Ši savaitė skirta visiems, nepriklausomai nuo amžiaus, socialinės padėties ar sportiškumo lygio. Europos sporto savaitės renginiai apima keturias sritis: švietimo ir darbovietės aplinką, renginius lauke, bei klubuose ir sporto centruose. Europos, nacionaliniu, regioniniu ir vietos mastu yra organizuojamos įvairiausios teminės iniciatyvos ir veiklos, į kurias įsitraukia skirtingų sričių atstovai.

Europos sporto savaitės #BeActive renginiai Vilniaus aukštosiose mokyklose vyks rugsėjo 23-30 dienomis. Visose veiklose rekomenduojama būti patogiai apsirengus bei avėti sportinę avalynę. Programa jau netrukus!

NK 05596 DSC 0127