E Kurausko foto 061

Varžybų dalyviai. Nuotraukos autorius: Edgaras Kurauskas

Trečiadienį, gruodžio 14 dieną, VU Sveikatos ir sporto centre vyko kasmetinės tarpfakultetinės Rektoriaus taurės aerobikos varžybos. Tarpfakultetinėse varžybose dalyvavo septynių fakultetų atstovai, kurie surengė pristatymus laisvojoje ir privalomoje programose.

Laisvojoje programoje daugiausiai taškų surinko ir pirmos vietos nugalėtojomis tapo Filologijos fakulteto studentės (Džeksono šokis). Antroji vieta pagal surinktų balų skaičių atiteko Filosofijos fakultetui (Linijiniai šokiai). Trečią vietą užėmė Komunikacijos fakulteto studentės, atlikusios meninės gimnastikos pasirodymą.

E Kurausko foto 052

Privalomosios programos vieneto rungtyje startavo Komunikacijos fakulteto studentė Akvilė Gustaitė (1 vieta), Gamtos mokslų fakulteto studentė Ana Koniuchovaitė (2 vieta) ir Ekonomikos fakulteto studentė Karolina Trasykytė (3 vieta). Privalomosios programos trejeto rungtyje pasirodė Medicinos fakulteto studentės: Kotryna Sedleckaitė, Augustina Zaveriuchaitė, Greta Sekmokaitė). Grupinius pratimus atliko Ekonomikos fakultetas (Joana Abramavičiūtė, Judita Ludanavičiūtė, Karolina Trasykytė, Ieva Galvydytė, Rūta Galvydytė) - 1 vieta, Filologijos fakultetas (Gabrielė Griškonytė, Asta Žukauskaitė, Kristina Andrulytė, Donata Gavėnaitė, Agnė Andriuškaitė, Kamilė Mikonytė) - 2 vieta, ir Matematikos ir informatikos fakultetas (Miglė Rudaitytė, Diana Beinaravičiūtė, Monika Čepulytė, Ieva Ulevičiūtė, Aistė Galdikaitė) - 3 vieta.

Komandinėje įskaitoje pirmą vietą užėmė Ekonomikos fakultetas, antrą - Filologijos fakultetas, trečią - Matematikos ir informatikos fakultetas.

Varžybų vyr. teisėja T. Gritėnienė

Varžybų fotogalerija