Sidebar

Šeštadienį ir sekmadienį Litexpo parodų rūmuose vyko didžiausias šalyje Vilniaus sporto festivalis, jungiantis sporto mugę ir Žydrūno Savicko vardo „Savickas Classic“ jėgos sporto šakų tarptautinį turnyrą.

Renginio metu vykusiame Europos mėgėjų galiūnų čempionate „Savickas Classic”mūsų šalies komandos sudėtyje startavo ir du Lietuvos galiūnų sporte pasižymėję Vilniaus universiteto studentai: Mindaugas Jaras (MIF) ir Kęstutis Daugėla (MIF absolventas). Puikiai sekėsi K. Daugėlai, kuris svorio kategorijoje iki 110 kg iškovojo aukštą III vietą. O Mindaugas startavo absoliučioje (virš 110 kg) kategorijoje, tačiau į prizininkų gretas nepateko, nors rezultatai tokio rango varžybose buvo daug žadantys. Tačiau šių varžybų metu Mindaugas Jaras neliko be apdovanojimų. Jis laimėjo štangos spaudimo gulint veiksmą svorio kategorijoje virš 105 kg, išspausdamas solidžią 215 kg svorio štangą. Taip pat aukso medalį iškovojo ir Gediminas Chaževskis (FF). Jis svorio kategorijoje iki 83 kg štangos traukimo veiksme įveikė 180 kg svorį. Nedaug trūko iki aukso medalio ir studentui Albert Ginevič (MIF), deja, jis neįveikė pradinio 185 kg pradinio svorio.

Greta „Savickas Classic“ čempionato festivalio dalyviai galėjo savo jėgas išbandyti ir kitose varžybose – „Spausk ir bėk“. Štangos spaudimo ir bėgimo rungtyse iš dalyvavusių Vilniaus universiteto studentų geriausiai I ir II vietas užėmusioms Medicinos fakulteto studentėms Justinai Maslovskaitei ir Linai Batulevičiūtei.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos