Kaip ir kiekvienais metais sulaukėme Vilniaus universiteto tarpfakultetinių Rektoriaus Taurės plaukimo varžybų, vykusių Lazdynų laisvalaikio centre.Čia susirinko visi, panorėję išbandyti jėgas plaukiant ir išsiaiškinti, kurių fakultetų plaukikai verti medalių.

50 metrų laisvu stiliumi tarp merginų nugalėtoja tapo Batulevičiūtė Lina (MF), atstumą įveikusi per 0.29,56 s. Antroji liko Radzevičiūtė Vitalija (EF), trečioji – Šipelytė Monika (IF). Tarp vaikinų pirmasis buvo Mikalajūnas Deividas (MIF), 50 metrų nuplaukęs per 0.25,97 s. Antrą vietą užėmė Volodko Ernestas (EF) ir trečią vietą – Eligijus Bujokas (MIF).

50 metrų peteliške moterų rungtyje pirmoji finišą pasiekė Paulauskaitė Evelina (0.36,97 s). Antroji liko Edita Kizinevič , trečioji - Budavičiūtė Rita. Visos merginos yra MIF studentės. Vyrų grupėje nugalėtoju tapo Paulius Želnia (MF) - 0.29,00 s, antras liko Trinkūnas Ginas (TVM), trečias - Kozak Robert (EF).

50 metrų krūtine tarp merginų pirmoji finišą pasiekė Žėglytė Jurgita (KF) - 0.40,37s. Ribašauskaitė Erika (KHF) liko antra, o trečia - Batulevičiūtė Rasa (MF). Krūtine tarp vyrų pirmasis - Sedlevičius Arnas (EF), atstumą įveikęs per 0.30,97 s. Antrasis liko Krikštaponis Arūnas (ChF), trečias - Grigaitis Žilvinas (GMF).

50 metrų nugara merginų grupėje nugalėtoja tapo Burbaitė Ingrida (FF) - 0.37,19 s, antra liko Sakavičiūtė Gerda (GMF), trečia - Makarova Jekaterina (EF). Tarp vyrų, plaukusių nugara, nugalėjo Laužikas Emilis (MF) - 0.29,69 s, antras atplaukė Stankevičius Edgaras (TVM), trečias- Mantvydas Žilvinas (IF).

Paskutinėje estafetės laisvu stiliumi 4x50 metrų rungtyje komandas sudarė septyni fakultetai. Vikriausi buvo ir nugalėtojais tapo Medicinos fakulteto studentai, 200 metrų įveikę per 1.58,32 min, antroji vieta atiteko MIF studentams, o trečioji - Ekonomikos fakulteto komandai.

Kiekvienas čempionas savo komandai pelnė 12 taškų, užėmęs II vietą – 10 taškų, III vietą - 9 taškus ir t.t.

Kaip ir kiekvienais metais į Lazdynų baseiną Sveikatos ir sporto centras sukvietė studentus, panorusius varžytis dėl geriausiųjų universiteto plaukikų vardo. V. Naujiko nuotr.

Susumavus komandinius rezultatus, paaiškėjo, kad Matematikos ir informatikos fakulteto komanda, surinkusi 84 taškus, tapo šių varžybų nugalėtoja. Pernai šis garbingas apdovanojimas buvo atitekęs Ekonomikos fakulteto komandai, šiemet taip pat išsilaikiusiai prizininkų pozicijoje - trečioje vietoje. Medicinos fakulteto plaukikams atiteko antroji vieta.

Nuoširdžiai sveikiname visus nugalėtojus ir dalyvius! dėkojame teisėjams, žiūrovams ir visiems, kurie nepatingėjo atvykti ir palaikyti savo fakultetų komandų.