Karantino laikotarpiu tenka dar labiau apriboti patekimą į Sveikatos ir sporto centro erdves. Vis dėlto, bendruomenei norime priminti ir paskatinti fizinį aktyvumą įtraukti į kasdienę rutiną.

Sportuokite stadione

Visus VU bendruomenės narius kviečiame individualiai sportuoti VU stadione adresu Saulėtekio al. 26, stadionas sportuojantiesiems atviras kasdien 7-22 val. Stadione naudokitės bėgimo takeliais, ten rasite vietos mankštai, įkvėpimo pratimams ant stacionarių treniruoklių. Lankytojams primename laikytis VU SSC lankytojo atmintinės punktų.

Sportuokite namuose

Kadangi šiuo metu daugiau laiko praleidžiame namuose, Sveikatos ir sporto centro treneriai visus norinčius kviečia reguliariai sportuoti:

Visos nuotolinės treniruotės karantino metu yra NEMOKAMOS ir ATVIROS visiems susidomėjusiems.

Rinkitės treniruotes grojaraštyje

Pavasarį Sveikatos ir sporto centro Facebook puslapyje buvo sukurtas bei bendruomenės pamėgtas treniruočių grojaraštis "Sportuok namie su VU SSC". Jame šiuo metu yra 50 įvairaus intensyvumo, skirtingoms raumenų grupėms, lauko ir vidaus aplinkai pritaikytos, dažniausiai specialaus inventoriaus nereikalaujančios fizinio aktyvumo veiklos. Šiame grojaraštyje rasite trumpas mankštas, tempimo pratimų sesijas, intensyvias kardio treniruotes.

Idėjų, patarimų ir paslaugų psichinės, fizinės, psichologinės sveikatos klausimais rasite SSC svetainėje, o išsamesnį saugių veiklų karantino metu sąrašą rasite nuolat atnaujinamame straipsnyje "Rūpinamės sveikata namuose: ką siūlo Sveikatos ir sporto centras". Likime sveiki!