Atsižvelgiant į esamą COVID-19 situaciją pasaulyje, visi, lankantys VU SSC grupinius užsiėmimus, treniruoklių sales ar kitaip besinaudojantys sporto erdvėmis, privalo laikytis apačioje nurodytos VU SSC lankytojo atmintinės punktų.

------------------------

VU SSC erdvių lankytojo atmintinė:

• Leidimai sportuoti treniruoklių salėse ar grupinėse treniruotėse išduodami tik nuotoliniu būdu, susisiekiant telefonu +370 5 219 3015 ir +370 5 219 3035 arba el. paštu .*
  • Lankantis VU SSC sporto erdvėse, rekomenduojama dėvėti apsauginę kaukę.
  • Kaskart atvykę į centro erdves, lankytojai pasirašo (geriausia - savo tušinuku) registracijos knygoje bei užpildo duotą Sveikatos deklaraciją.
  • Naudotis rūbinėmis galimybė paliekama, tačiau rekomenduojama sportinę aprangą apsirengti iš anksto.
  • Rekomenduojama dušo zonomis nesinaudoti ir po sporto higienos procedūras atlikti namuose. Jei dušu naudojamasi - būtinos šlepetės.
  • Lankytojai prieš ir po naudojimo dezinfekuoja treniruoklius ar kitą inventorių.
  • Treniruokliais vienu metu naudojasi ne daugiau nei 10 asmenų, asmenys išlaiko 2 m fizinį atstumą.
  • Grupinių treniruočių lankytojai turi asmeninį rankšluostį, kurį treniruotės metu pasitiesia ant kilimėlio, arba atsineša asmeninį kilimėlį.
  • Grupinių treniruočių metu asmenys išlaiko 2 m fizinį atstumą.
  • Neprasidėjus norimam grupiniam užsiėmimui, lankytojai turėtų luktelti foje arba lauke.
  • Blogai jaučiantis ar turint 37,3 laipsnių ir daugiau temperatūros, centre lankytis draudžiama.

* Leidimai sportuoti, kuriais lankytojai negalėjo pasinaudoti karantino metu, gali būti išnaudoti iki 2020 m. rugsėjo 30 d.

VU rinktinių / VU SSC erdvių nuomininkų lankymo atmintinė:

• Rinktinės narys su treneriu/e suderina treniruotės laiką, treneris/ė informuoja apie poreikį naudotis erdvėmis SSC administracijos darbuotojus.
  • Lankantis VU SSC sporto erdvėse, rekomenduojama dėvėti apsauginę kaukę.
  • Atvykę į centro erdves, rinktinės ar komandos nariai / sporto erdvių nuomininkai pasirašo (geriausia - savo tušinuku) vienoje bendroje Sveikatos deklaracijoje.
  • Rekomenduojama dušo zonomis nesinaudoti ir po sporto higienos procedūras atlikti namuose. Jei dušu naudojamasi -  būtinos šlepetės.
  • Sportininkai prieš ir po naudojimo dezinfekuoja naudotą inventorių.
  • Treniruotės ar paskirto sporto erdvių naudojimo laiko pradžios lankytojai turėtų luktelti foje arba lauke.
  • Treniruotės metu erdvėje sportuoja ne daugiau kaip 15 sportininkų, jiems fiziniai apribojimai netaikomi.