DĖMESIO. SSC VIDAUS ERDVĖS VEIKIA LAIKANTIS GALIOJANČIŲ SAUGUMO REIKALAVIMŲ

------------------------

Dėl esamos COVID-19 situacijos, kviečiame visus norinčius toliau išlikti aktyvius ir rūpintis sveikata - registruotis į grupines treniruotes iki 10 žmonių ar sportuoti stadione ir aikštynuose - žaisti tenisą, taip pat futbolą.

DĖMESIO: VASAROS METU treniruoklių salės dirba I - V, 8:00-20:00 val. (M. K. Čiurlionio g. 21, Saulėtekio al. 2)

VU SSC erdvių lankytojo atmintinė:

• Leidimai sportuoti treniruoklių salėse, aikštynuose šiam laikotarpiui išduodami susisiekiant telefonu +370 5 219 3035 bei . Daugiau informacijos apie leidimų išdavimo tvarką rasite čia.
  • VASAROS METU, kiekvieną trečiadienį, 18.30 val. vyksta Solo latino grupiniai užsiėmimai. Registracija vyksta atvykus vietoje pas budėtoją.
  • Atvykus būtina užpildyti deklaraciją, vidaus erdvėse būtina dėvėti apsauginę kaukę, išskyrus kai sportuojate. Jei nėra būtinybės, rekomenduojame nesinaudoti persirengimo kambariais, o jei naudojatės - juose praleisti kiek įmanoma mažiau laiko. Dušais naudotis draudžiama.
  • Išankstinė registracija atvykstant sportuoti į treniruoklių sales nėra būtina, į sales įleidžiamų žmonių srautą reguliuoja budėtojai pagal leistiną lankytojų skaičių.

• Saulėtekio al. 26 mišri, merginų ir vaikinų treniruoklių salė:
    • Treniruoklių salėje vienu metu gali sportuoti ne daugiau kaip 8 asmenys;
    • Darbo laikas - 8:00-21:00 val.

• Saulėtekio al. 2 merginų treniruoklių salė:
    • Telefonu +370 5 219 3018 galite pasiteirauti, kiek tam tikru metu šioje salėje sportuoja žmonių, kad nesusidarytų grūstis.
    • Treniruoklių salėje vienu metu gali sportuoti ne daugiau kaip 6 merginos;
    • Darbo laikas - 8:00-21:00 val.

• M. K. Čiurlionio g. 21 mišri, merginų ir vaikinų treniruoklių salė:
    • Telefonu +370 5 219 6985 galite pasiteirauti, kiek tam tikru metu šioje salėje sportuoja žmonių, kad nesusidarytų grūstis.
    • Treniruoklių salėje vienu metu gali sportuoti ne daugiau kaip 6 asmenys;
    • Darbo laikas - 8:00-21:00 val;
    • PASTABA: M. K. Čiurlionio g. salėje pirmadieniais/trečiadieniais/penktadieniais 17:00-21:00 val., antradieniais/ketvirtadieniais 13:00-14:30 vyksta profesionalios treniruotės, kurių metu patalpos yra užimtos ir registracija nėra galima.
  • Sportuodami stadione išlaikykite saugų atstumą nuo kitų, nesibūriuokite.
  • Blogai jaučiantis ar turint 37,3 laipsnių ir daugiau temperatūros, stadione, aikštynuose ir treniruoklių salėse lankytis draudžiama.
  • Idėjų savarankiškam sportui namuose rasite čia.

VU rinktinės nario atmintinė:

• Rinktinės narys/ė su treneriu/e suderina treniruotės laiką, treneris/ė informuoja apie poreikį naudotis erdvėmis SSC administracijos darbuotojus.
  • Lankantis VU SSC sporto erdvėse, būtina dėvėti apsauginę kaukę (išskyrus fizinių veiklų metu).
  • Atvykę į centro erdves, rinktinės ar komandos nariai / sporto erdvių nuomininkai pasirašo (geriausia - savo tušinuku) vienoje bendroje Sveikatos deklaracijoje.
  • Naudotis rūbinėmis ir dušo zonomis galimybė paliekama tik VU rinktinių nariams prieš ir po rinktinių treniruotes.
  • Sportininkai prieš ir po naudojimo dezinfekuoja naudotą inventorių.
  • Treniruotės metu erdvėje sportuoja ne daugiau kaip 15 sportininkų, jiems fiziniai apribojimai netaikomi.
  • Blogai jaučiantis ar turint 37,3 laipsnių ir daugiau temperatūros, centre lankytis draudžiama.
  • Žiūrovai į varžybas, vykstančias VU SSC erdvėse, neįleidžiami.