Visuotinio karantino metu (gruodžio 16 - sausio 31 d.) stabdomos visos kontaktinės veiklos, vykdomos Sveikatos ir sporto centro vidaus ir lauko erdvėse (išskyrus aukšto meistriškumo sportininkų pratybas). VU stadionas atviras individualiam sportui TIK VU STUDENTAMS IR DARBUOTOJAMS.

------------------------

Dėl esamos COVID-19 situacijos, kviečiame VU bendruomenės narius (studentus ir darbuotojus) toliau išlikti aktyvius ir rūpintis sveikata sportuojant tik individualiai (po vieną) VU stadione kasdien 7-22 val.

VU SSC erdvių lankytojo atmintinė gruodžio 16 - sausio 31 d.:

• Leidimai sportuoti treniruoklių salėse laikotarpiui po karantino išduodami susisiekiant telefonu +370 5 219 3015 ir +370 5 219 3035 arba el. paštu  pateikus reikalingą informaciją.
  • VU stadione būtina dėvėti apsauginę kaukę visada, kai nesportuojate.
  • Sportuodami stadione išlaikome saugų atstumą nuo kitų, nesibūriuojame.
  • Blogai jaučiantis ar turint 37,3 laipsnių ir daugiau temperatūros, stadione lankytis draudžiama.
  • Idėjų savarankiškam sportui namuose rasite čia.

VU rinktinės nario atmintinė:

• Rinktinės narys|ė su treneriu|e suderina treniruotės laiką, treneris|ė informuoja apie poreikį naudotis erdvėmis SSC administracijos darbuotojus.
  • Lankantis VU SSC sporto erdvėse, būtina dėvėti apsauginę kaukę (išskyrus fizinių veiklų metu).
  • Atvykę į centro erdves, rinktinės ar komandos nariai / sporto erdvių nuomininkai pasirašo (geriausia - savo tušinuku) vienoje bendroje Sveikatos deklaracijoje.
  • Naudotis rūbinėmis ir dušo zonomis galimybė paliekama tik VU rinktinių nariams prieš ir po rinktinių treniruotes.
  • Sportininkai prieš ir po naudojimo dezinfekuoja naudotą inventorių.
  • Treniruotės metu erdvėje sportuoja ne daugiau kaip 15 sportininkų, jiems fiziniai apribojimai netaikomi.
  • Blogai jaučiantis ar turint 37,3 laipsnių ir daugiau temperatūros, centre lankytis draudžiama.
  • Žiūrovai į varžybas, vykstančias VU SSC erdvėse, neįleidžiami.