Spalio 15 dieną Lietuvos futbolo federacijos stadione vykusiame Lietuvos studentų futbolo lygos (LSFL) trečiojo rato Vilniaus derbyje tarp VU ir Vilnius TECH, komandos pasidalino po tašką. Rungtynės pasibaigė rezultatu 1:1. VU gretose įvarčiu pasižymėjo Giedrius Onuškevičius.

IMG 0196Jau pirmojo kėlinio pradžioje VU išsiveržė į priekį, kai likęs visiškai laisvas G. Onuškevičius tiksliu smūgiu nukreipė kamuolį į vartus. Po įvarčio VU komanda atidavė iniciatyvą, todėl aikštėje dominavo Vilnius TECH vaikinai, kuriems išlyginti rezultatą trukdė tik netikslumas, atliekant perdavimus.

Antrajame kėlinyje VU tikrino varžovų budrumą kontratakomis ir net susikūrė vieną labai pavojingą epizodą, kurio išpildymui pritrūko sėkmės. Tačiau ji jau per pridėtą teisėjo laiką nusišypsojo Vilnius TECH vaikinams: buvo likusios vos dešimt dvikovos sekundžių, kai keliais tiksliais perdavimais pasidalinę varžovai galva įmušė išlyginamąjį įvartį, kuris neabejotinai tapo įsimintiniausiu rungtynių momentu.

VU komandos treneris Edvardas Malkevičius, komentuodamas rungtynes, teigė, jog rungtynėse jo auklėtiniams nepavyko pasinaudoti proga, o rungtynių pabaigoje padaryta klaida nubaudė išties skaudžiai ir atėmė reikalingus taškus.

Ketvirtojo LSFL rato rungtynes VU komanda žais spalio 22 d., Kaune, kur susikaus su iki šiol nepralaimėjusiais lygos lyderiais -  KTU vaikinais.

Apžvalgą parengė VU SSC savanorė, VU Filologijos fakulteto studentė Ugnė Tartėnaitė