SportShorts4 01

Vilniaus universiteto Sveikatos ir sporto centras (SSC) bei Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), besiruošdami 2018 metų Sporto kino festivaliui, jo rėmuose organizuoja trumpametražių sporto filmų kūrimo konkursą “SPORT SHORTS”. Šio konkurso tema - INTEGRACIJA PER SPORTĄ.

23004604 1913394282210741 5123581397860458858 o

Šiais metais Sporto kino festivalyje žadame parodyti filmus, perduodančius žinią apie tai, kaip sportas ir fizinis aktyvumas gali ne tik padėti tobulėti fiziškai, išlikti stipriam ir sveikam, bet tampa ir integracijos priemone, kuria galima spręsti visuomenėje kylančius iššūkius, tokius kaip tautinė, religinė, rasinė, lytinė ir kt. atskirtys.

Šio trumpametražių filmų konkurso tikslas - skatinti kūrėjus kurti filmus sporto tematika ir gilintis į jo teikiamas galimybes, nagrinėti visuomenei aktualias problemas, o tokiu būdu skatinti pačią visuomenę per vaizduojamąjį meną pažinti įvairias sporto puses.

Toks konkursas Sporto kino festivalio rėmuose organizuojamas pirmą kartą ir yra atviras visiems norintiems.

Sukurtus filmus vertins tik šiam Konkursui sukviesta sporto ir kino ekspertų komisija bei Festivalio žiūrovai.

Registracija  PRATĘSTA ir vyks iki 2018 m. rugsėjo 21 d., o sukurti filmai konkursui turės būti atsiųsti iki 2018 metų spalio 20 d. el. paštu

Konkurso nuostatai

Konkurso registracijos anketa

Vilnius University Health and Sports Center (SSC) and the National Olympic Commitee of Lithuania (LTOK), in preparation of the Sport Film Festival 2018, are organizing a short film Competition "SPORT SHORTS". The theme of this Competition is INCLUSION THROUGH SPORT.22860161 1913394212210748 5070343639451759053 o

This year's Sport Film Festival will be a message about how sport and physical activity can not only help to improve physically, stay strong and healthy, but also can be a way of solving emerging challenges, like national, religious, racial, sexual, etc. exclusion.

The purpose of this short film Competition is to promote creativity of film makers by offering a platform to present their short films on sports' theme, in this way encouraging society to learn about various sports through the visual arts.

Such Competition in the framework of the Sport Film Festival is organized for the first time, and is open for everyone to take part.

Short films will be evaluated by the Competition's Jury and the audience of the Festival.

Registration is EXTENDED and will take place until 21st of September, and finished works must be sent till 20th of October, via e-mail .

The Regulations of Competition "Sport Shorts"