sprintŠ.m. sausio 7 dieną, spaudžiant 25 laipsnių šaltukui, Panevėžyje vyko tarptautinės sprinto dienos varžybos „Sprinto diena Panevėžyje“. Neišsigandę didžiųjų šalčių, į varžybas atvyko daugiau nei 300 dalyvių iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos. Bėgikai varžėsi dvikovės rungtyse: 30m + 60m, 60m + 200m ir 60m + 300m. Šiose varžybose dalyvavo ir VU bėgikų komanda.

VU bėgikės puikiai pasirodė varžybose. 60 + 30m bėgimą laimėjo Filologijos fakulteto studentė Kotryna Tonkovičiūtė, 60 + 300m rungtyje Medicinos fakulteto studentė Laura Kemeklytė iškovojo 2-ą vietą, o kita Medicinos fakulteto atstovė Kotryna Pauliūtė 60 + 300m sprinte užėmė 3-ą vietą.

Antradienį, sausio 10 dieną, VU lengvaatlečiai dalyvaus Vilniaus miesto taurės pirmenybėse.