VU vaikinu tinklinis 2016

VU vaikinų tinklinio komanda. Asmeninio archyvo nuotrauka.

Ketvirtadienį, gruodžio 15 dieną, VU sporto salėje vyko Nacionalinės studentų tinklinio lygos (NSTL) pirmojo rato paskutinės varžybos, kuriose VU tinklininkai žaidė su MRU komanda.

Savo aikštelėje, be didesnių sunkumų, rezultatu 3:0 (25:15, 25:12, 25:15) VU tinklininkai įveikė varžovų komandą.

Puikiai žaidžiantys VU tinklininkai, nepralaimėję nei vienų grupės varžybų, po paskutinio etapo iš lyderių turnyrinės lentelės viršuje išstūmė VGTU komandą ir gali ramiai laukti antro rato pradžios. VU tinklininkai užsitikrino pirmą vietą turnyrinėje lentelėje.