Vasario 6 dieną Klaipėdoje vyko Lietuvos aukštųjų mokyklų lengvosios atletikos žiemos čempionatas, kuriame startavo 26 Vilniaus universiteto lengvaatlečiai.

Lietuvos studentų čempionais tapo: Neringa Gedaminskaitė (MF) šuolio į tolį rungtyje – 5 m 85 cm, trišuolio rungtyje nugalėjo Diana Zagainova (FsF), nušokusi 12 m 58 cm, 400 m rungtyje - Šarūnas Totoraitis (MIF), įveikęs distanciją per 51,96 s.

Sidabro medalius iškovojo: Edgar Žigis (GMF) 3000 m bėgime, 200 m bėgime - Giedrius Rupeika (EF absolv.) ir Lina Batulevičiūtė (MF) 1500 m bėgime.

Bronzos medalininkais finišavo: Emiljia Rudytė (MIF) 200 m bėgime,  1500 m bėgime - Gediminas Janušis (MIF).

Varžybų akimirka. R. Žilinskienės nuotr.

Daugiau varžybų nuotraukų SSC facebook paskyroje

Merginų estafetėje 4x200 m VU studentės - Karolina Strakovska (GMF), Emilija Rudytė (MIF), Laura Kemeklytė, Kotryna Pauliūtė (MF) - buvo nenugalimos, o antroji merginų komanda iškovojo bronzos medalius (Laura Bilinskaitė (KF), Karolina Lakutijevskaja (KF), Viktorija Vernickaitė (TF) ir Rasa Sakalytė (FF)). Vaikinų ketvertas – G. Rupeika, Šarūnas Totoraitis (MIF), Lukas Balčaitis (FF), Alvydas Misius (MIF) - estafetėje užėmė antrą vietą.

Komandinėje įskaitoje VU studentai iškovojo garbingą II vietą, praleisdama į priekį tik Lietuvos sporto universiteto lengvaatlečius.

Sveikiname su pergale ir linkime sėkmės Lietuvos žiemos čempionate Kaune vasario 18-19 dienomis.