Gruodžio 3 d. Kaune vyko kasmetinė Lietuvos studentų sportui nusipelniusių asmenų pagerbimo šventė. Šią dieną buvo minimas ir Lietuvos studentų sporto asociacijos 25-metų įkūrimo jubiliejus.

Lietuvos Vyriausybės Ministro pirmininko Algirdo Butkevičiaus padėkos buvo įteiktos sportininkams, Pasaulio universiadose iškovojusiems daugiau nei vieną medalį. Tokių pasiekimų Vilniaus universitete turi dvi sportininkės: lengvaatletė, Ekonomikos fakulteto studentė Airinė Palšytė (2011, sidabras, 2015, auksas) ir irkluotoja, Komunikacijos fakulteto studentė Milda Valčiukaitė (auksas, 2013, 2015).

Naudingiausias LSKL žaidėjas Karolis Brusokas (VU EF absolv.) ir geriausia VU sportininkė Milda Valčiukaitė (KF). Nuotrauka Ž. Juodėnės

A. Palšytė turėdama Universiados auksą pateko ir į geriausių Lietuvos universitetų geriausių sportininkų dešimtuką. M. Valčiukaitė be Ministro pirmininko padėkos renginyje apdovanota ir kaip 2015 metų geriausia savo aukštosios mokyklos sportininkė. Greta Pasaulio universiados aukso, irkluotoja yra Europos čempionato sidabro medalininkė, Pasaulio čempionato 5 vietos laimėtoja. O kartu su įgulos nare Donata Vištartaite (LSU) mergino apdovanotos ir 2015 metų geriausios Lietuvos studentų komandos kategorijoje.

Kasmet greta individualių sporto šakų sportininkų apdovanojimų, praėjusio sezono geriausius sportininkus deleguoja ir komandines sporto šakas atstovaujančios studentų lygos. Respublikinė studentų tinklinio lyga geriausiais tinklininkais titulavo net du VU studentus: Ievą Dumbauskaitę (KF) ir Luką Každailį (EF). Lietuvos studentų krepšinio lyga naudingiausiu praėjusio sezono žaidėju išrinko Karolį Brusoką (VU EF absolventas).