Lapkričio 5 d. baigėsi tarpfakultetinės Rektoriaus Taurės futbolo varžybos. Turnyre sudalyvavo 12 fakultetų komandos, žaidusios keturiuose pogrupiuose. Fakultetų susitikimai buvo įtempti ir įdomūs. Pogrupiuose nugalėtojomis tapo EF, MF, TSPMI ir MIF komandos, kurios po burtų traukimo pusfinaliuose žaidė šiose porose: MF-TSPMI ir EF-MIF; šių porų nugalėtojais tapo MF ir EF futbolininkai, gavę kelialapį kovai dėl aukso medalių.

Ekonomikos f. komanda. V. Jadzgevičiaus nuotr.

Daugiau nuotraukų

Dėl III vietos kovojo TSPMI ir MIF komandos ir šiame susitikime labiau pasisekė TSPMI žaidėjams, laimėjusiems baudiniais 3:2. Žaidime dėl I vietos nebe pirmus metus geriau sekėsi EF sportininkams, finale rezultatu 7:3 įveikusiems MF studentus.

Varžybų rezultatai

Norisi atskirai paminėti ChF, MIF, EF, IF komandas, kurios varžyboms pasirūpino tvarkinga komandine apranga. Prizininkai buvo apdovanoti varžybų prizais, jiems įteikti medaliai bei diplomai. Ketvirtos vietos laimėtojams bei geriausiems komandų žaidėjams įteiktos paskatinamosios dovanos iš rėmėjų - Tele2 ir Hummel - atstovų.