Spalio 23-24 dienomis Lietuvos ir užsienio šalių tinklininkės išbandė savo jėgas tradiciniame Augustino Karkausko taurės tinklinio turnyre Kaune. Tai vienintelis tinklinio turnyras, turintis tokią ilgalaikę istoriją, šiemet vyko 25-ąjį kartą ir yra skirtas legendiniam treneriui, Kūno kultūros akademijos docentui pagerbti. Šio tinklinio turnyro tikslas – ugdyti sportinę dvasią tarp įvairaus amžiaus ir meistriškumo komandų.  Šių metų tinklinio turnyre dalyvavo stipriausios Lietuvos moterų ir jaunių komandos bei Latvijos komanda.

tinklinis merginos 2015 10

Vilniaus universiteto merginų tinklinio komanda pirmąją varžybų dieną iš keturių vykusių varžybų patyrė vieną pralaimėjimą prieš Lietuvos sporto universitetą, taip užsitikrindama kelialapį į pusfinalį. Pusfinalyje studentės palaužė Kauno technologijų universiteto studenčių komandą ir pateko į finalą. Finale susitiko su pajėgiomis Lietuvos sporto universiteto tinklininkėmis, prieš kurias skaudžiai pralaimėjo grupės varžybose.  Vilniaus universiteto studentės parodė charakterį ir finalines varžybas užbaigė rezultatu 2:0  nepalinkdamos vilčių Lietuvos sporto universiteto tinklininkėms.

Tai buvo puikus šansas išbandyti savo jėgas prieš jau netrukus prasidedančias Nacionalinės studentų tinklinio lygos, Lietuvos čempionato bei miesto varžybas, kuriose Vilniaus universiteto studentės gins Vilniaus universiteto garbę.