Birželio 5-6 dienomis Kaune vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos, kuriose pirmų vietų laimėtojai iškovojo teisę startuoti Europos komandinėse varžybose.

Šuolio su kartimi rungtyje čempionu tapo Simas Šnipaitis (GMF absolv.) - 4,50 m ir šiuo rezultatu pakartojo savo asmeninį rekordą.

Puikiai pasirodė Mantas Rainys (MIF) laimėjęs 400 m bėgimą - 48,38 s, 200 m distancijoje jis finišavo trečias - 21,11 s.

1500 m bėgime antrąją vietą iškovojo Petras Gliebus  (MIF) - 3:53,34 min, o jo brolis Juozas Gliebus (EF) buvo trečias - 3:54,33 min.

Moterų 200 m bėgime trečiąją vietą laimėjo Karolina Strakovska (GMF) - 25,36 s. Rutulio stūmimo rungtyje Laura Gedminaitė (MF) buvo antra - 15,58 m. Neringa Gedaminskaitė (MF) šuolyje  į tolį buvo trečia - 5,85 m.