Sidebar

Gegužės 30 d. Slovakijoje vykusiose Europos lengvosios atletikos čempionų klubų taurės varžybose „Cosmos“ moterų ekipa laimėjo net devynias rungtis, tarp kurių - ir šuolininkės į aukštį Airinės Palšytės (Ekonomikos f.) pergalė peršokant 190 cm kartelę.

Asmeninio archyvo nuotr.

Šiose varžybose B grupėje pirmą kartą Lietuvos istorijoje sporto klubo „Cosma“ vyrų ir moterų klubai užėmė pirmąsias vietas ir iškovojo kitą sezoną varžysis elitinėje A grupėje.

Pergalė klubų taurėje - antras sportininkės vasaros sezono startas. Pirmasis šuolis į aukštį pergale pažymėtas Deimantinės lygos etape Dohoje (Kataras).

Studentė taip pat yra ir tarp geriausių Vilniaus universiteto studentų-sportininkų už šiuos 2014 metų pasiekimus: Pasaulio uždarų patalpų čempionatas, 10 vieta; Europos čempionatas, 13 vieta; Lietuvos čempionatas, I vieta /Lietuvos rekordas 1.98 m; Lietuvos uždarų patalpų čempionatas, 1 vieta /Lietuvos rekordas 1.97 m.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos