Gegužės 26 d. Mažojoje auloje tradiciškai apdovanoti tarpfakultetinių Rektoriaus taurės varžybų nugalėtojai, pagerbti geriausi 2014 metų VU sportininkai ir komandos.

Pagrindinė, jau 14-oji, varžybų taurė įteikta Ekonomikos fakultetui (87 taškai). Vos dviem taškais atsiliko Matematikos ir informatikos fakultetas, o trečiosios vietos taurė iškeliavo į Fizikos fakultetą (78 taškai).

Ekonomikos fakulteto dekanas atiima pagrindinį Rektoriaus Taurės varžybų prizą. V. Jadzgevičiaus nuotr.

Daugiau renginio nuotraukų SSC facebook paskyroje

Pirmą kartą apdovanojimus teikė naujasis rektorius prof. Artūras Žukauskas. Jo teigimu, sportas – tai kultūros dalis, o VU yra ne vien mokslo ir studijų universitetas. Kasmet šias varžybas kartu su Sveikatos ir sporto centru (SSC) organizuoja skirtingi fakultetai. Šiemet varžybas surengti padėjo Ekonomikos fakultetas, kitąmet talkins Filologijos fakultetas.

Renginyje SSC direktorė doc. Ramunė Žilinskienė paskelbė 2014 m. geriausius studentus sportininkus. Tai Lina Batulevičiūtė (MF), Laura Gedminaitė (MF), Auksė Gecevičiūtė (TF), Airinė Palšytė (EF), Povilas Strazdas (TF), Ovidijus Tarutis (TF), Eimantas Tukačiauskas (KF), Milda Valčiukaitė (KF), Algirda Zaliauskaitė (MIF) ir Jekaterina Ždanova (EF).

Tarpfakultetinės Rektoriaus taurės varžybos SSC atgaivintos 2000-aisiais. Jose dalyvauja visų fakultetų ir Tarptautinio verslo mokyklos studentų komandos – iš viso apie 700 studentų. Rengiamos šių 11 sporto šakų varžybos: kroso, merginų krepšinio, vaikinų krepšinio, futbolo, plaukimo, rankos lenkimo, aerobikos, svarsčių kilnojimo, stalo teniso, lengvosios atletikos ir keliautojų sporto. Vyriausiasis varžybų teisėjas – Rimantas Turskis.

Šiemet visų sporto šakų varžybose dalyvavo Ekonomikos, Matematikos ir informatikos, Fizikos ir Medicinos fakultetai.

Medicinos fakulteto sportininkai bendroje įskaitoje užėmė IV vietą, Tarptautinės verslo mokyklos – V vietą, Gamtos mokslų fakulteto – VI vietą, Teisės fakulteto – VII vietą, Komunikacijos fakulteto – VIII vietą, Filologijos fakulteto – IX vietą, Istorijos fakulteto – X vietą, Chemijos fakulteto – XI vietą, TSPMI – XII vietą, Filosofijos fakulteto – XIII vietą, Kauno humanitarinio fakulteto – XIV vietą.

Plačiau skaitykite birželio mėn. „Universitas Vilnensis“ numeryje.