Gegužės 9-10 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos Respublikos studentų tinklinio čempionato baigiamosios kovos. Pajėgiausi aukštųjų mokyklų tinklininkai varžėsi dėl geriausiųjų titulo.

Vilniaus universiteto vaikinų tinklinio rinktinė, patekusi į stipriausiąjį ketvertuką, šeštadienį žaidė prieš ŠU ir nugalėjusi jį rezultatu 3:1 pateko į didįjį finalą.

Finalinėse varžybose studentai susikovė su VGTU studentais. Po įnirtingos kovos taškas į tašką žaidusi universiteto vaikinų tinklinio rinktinė turėjo pripažinti VGTU studentų pranašumą rezultatu 1:3 (25:21; 22:25; 25:22; 25:19).

Vilniaus universiteto gretose geriausiu žaidėju tapo Rokas Kondrotas.

Geriausiu 2014-2015 metų sezono žaidėju tapo Lukas Každailis.

Merginų tinklinio komanda Lietuvos Respublikos studentų tinklinio čempionate užėmė 5-tąją vietą.