Ginevič Albert. Asmeninio archyvo nuotr.

Gegužės pirmąją Vilniuje vyko Lietuvos čempionato Vilniaus zonos sunkiosios atletikos varžybos, į kurias susirinko geriausi sunkiaatlečiai iš Vilniaus, Alytaus, Marijampolės ir Birštono, kad išspręstų ginčą, kas mėnesio pabaigoje Klaipėdoje dalyvaus Lietuvos sunkiosios atletikos finalinėse varžybose ir kovos dėl individualių apdovanojimų.

Į finalines varžybas bus pakviesti tik šeši geriausi atletai kiekvienoje svorio kategorijoje.

Varžyboms pasibaigus ir susumavus rezultatus paaiškėjo, kad pirmąją vietą ir absoliučiai geriausią rezultatą (pagal Sinklerio lentelę) pasiekė studentas Albert Ginevič (MIF).

Auksiniu apdovanojimu pasipuošė ir studentė Ingrida Markevičiūtė (MIF).

Sidabrinius apdovanojimus pelnė Ruslanas Sindikevičius (GMF) ir Antanas Baida (EF).

Bronziniais apdovanojimais buvo apdovanoti Lukas Šverčiauskas (SSC absolv.) ir Aurimas Kavaliauskas (GMF).

Visi šie Rimanto Cijūnėlio treniruojami rinktinės nariai gali tikėtis patekti į finalines varžybas, bet reikia palaukti, kada bus susumuoti visų Lietuvos zonų varžybų rezultatai tik tuomet  išaiškės Lietuvos čempionato dalyviai.