Balandžio 25 dieną Kaune vyko Lietuvos aukštųjų mokyklų lengvosios atletikos kroso varžybos, kuriose triumfavo Vilniaus universiteto bėgikai. Pirmą kartą Lietuvos lengvosios atletikos istorijoje kroso varžybas, skirtas garsių bėgikų Felicijos Karoblienės ir Jono Pipynės atminimui paminėti, vyrų ir moterų grupėse laimėjo Vilniaus universiteto studentai.

Vilniaus universiteto komandai atstovavo pajėgūs universiteto bėgikai, kurie užėmė aukštas vietas. Sidabro medalį 5000 m bėgime iškovojo Juozas Gliebus (EF), bronzos medalį - jo brolis Petras Gliebus (MIF); 3000 m bėgime sidabro medalį iškovojo Gediminas Pajeda (GMF); 1000 m bėgime nugalėjo ir čempione tapo  Jūratė Vaišnoraitė (EF absolventė), trečią vietą laimėjo Jurgita Sakalytė (MIF). Komandos trenerė - doc. dr. J. Armonienė.

I vietos nugalėtoja - EF absolventė Jūratė Vaišnoraitė. Nuotr. R. Motiejūnaitės

VU komandos sudėtyje startavo 15 merginų ir 15 vaikinų.

Sveikiname visus su  istorine pergale, juk MES laimėjome prieš Lietuvos sporto universiteto ir Lietuvos edukologijos universiteto komandas, ruošiančias sporto specialistus.