Šių metų balandžio 11-ąją dieną Jonavoje vyko XVII-asis Lietuvos svarsčių kilnojimo čempionatas, kuriame varžėsi daugiau nei 120 sportininkų iš Lietuvos, svečiai iš Lenkijos bei Baltarusijos. Svarbiausiose sezono varžybose Vilniaus universiteto rinktinę atstovavo net 13 sportininkų.

Aukšti studentų rezultatai ne tik leido pasipuošti vienu aukso, keturiais sidabro bei dviem bronzos apdovanojimais asmeninėje įskaitoje, bet ir įrodyti, kad Vilniaus universiteto komanda - viena stipriausių šalyje.

Surinkę 180 taškų ir tik 9 taškais nusileidę Tauragės miesto komandai, universiteto sportininkai iškovojo antrąją vietą komandinėje įskaitoje.

Puikiai sekėsi ir komandinės estafetės rungtyje - iškovota trečioji vieta jaunimo amžiaus grupėje bei antroji vieta suaugusiųjų tarpe. Kaip ir buvo tikėtasi, ne vienas rinktinės narys pagerino savo asmeninius rekordus, o geriausią rezultatą pademonstravęs ir 32 kg svarsčius išstūmęs net 95 kartus, Ovidijus Tarutis (TF) pasiekė naują Lietuvos rekordą svorio kategorijoje virš 95 kg.

Individualioje įskaitoje jaunimo grupėje sidabro medaliu pasipuošė Dovydas Rokas (EF), o bronzos apdovanojimą iškovojo Ignas Kurklietis (MIF).

Suaugusiųjų grupėje aukščiausią apdovanojimą iškovojo Modestas Talačka (FilF), sidabro medaliais pasipuošė Giedrius Vaitukaitis (MF), Dovydas Rokas (EF) ir Ramūnas Večerskis (FF), o bronzos medalį iškovojo Daumantas Stulgis (MIF).