Kovo 28 d. vyko Lietuvos studentų svarsčių kilnojimo čempionatas, kelis metus iš eilės organizuojamas Vilniaus universiteto Sveikatos ir sporto centro. Į šį čempionatą susirinko pajėgiausi Lietuvos aukštųjų mokyklų svarsčių kilnotojai. Dalyvių iš viso buvo 32, tarp kurių ir trys merginos. Komandinį ginčą ir šiemet - devintą kartą iš eilės, laimėjo Vilniaus universiteto (VU)  komanda, nesunkiai aplenkusi prizininkais tapusias Aleksandro Stulginskio (ASU)  ir Vilniaus Gedimino technikos universitetų (VGTU) komandas. Asmeninėse rungtyse Vilniaus universiteto sportininkų medalių kraitis tikrai nemažas : penki aukso, šeši sidabro ir trys bronzos medaliai.

Individualioje įskaitoje merginų tarpe nugalėtoja tapo Akvilė Ubeikaitė (Lietuvos karo akademija, LKA), antrąją vietą iškovojo Indrė Pilkauskaitė (LKA), trečia liko individualiai startavusi Sandra Rupeikaitė.

Vito Jadzgevičiaus nuotr.

Individualioje įskaitoje vaikinų grupėje prizininkais tapo:

Svorio kategorijoje iki 63 kg nepralenkiamas buvo studentas Dovydas Rokas (VU EF), antras liko Marius Kazlauskas (VU MIF).

Svorio kategorijoje iki 68 kg pirmoji vieta atiteko Modestui Talačkai (VU FilF), antroji - Daumantui Stulgiui (VU MIF).

Svorio kategorijoje iki 73 kg visą garbės pakylą užėmė Vilniaus universiteto svarsčių kilnotojai:  Žymantas Žandaras (MF) - pirma vieta,  Justinas Minkevičius (MIF) - antra vieta, Ramūnas Večerskis (FF) - trečia vieta.

Svorio kategorijoje iki 78 kg nepralenkiamas buvo Giedrius Vaitukaitis (VU MF), antroje vietoje buvo Tadas Morkvėnas  (VGTU) ir trečias - Lukas Šverčiauskas (VU SSC absolv.).

Svorio kategorijoje iki 85 kg pirmąją vietą nesunkiai iškovojo Artūras Balnionis (Lietuvos edukologijos univ.), antras liko Remigijus  Šedys (Kauno technologijos univ.), trečias - Ignas Kurklietis (VU MIF).

Svorio kategorijoje iki 95 kg pirmas buvo Deividas Jarašiūnas (Lietuvos sporto univ.), antras -  Dimitrij Kuznecov (VU MF), trečias - Tomas Dauskurdas (VGTU).

Svorio kategorijoje iki 105 kg aukso medaliu pasipuošė Dangiras Lukošius (VU GMF), aplenkęs Ovidijų Tarutį (VU TF); trečioje vietoje liko Nerijus Lenkauskas (ASU).

Sunkiausių vyrų kategorijoje, virš 105 kg, nepralenkiamas buvo Saulius Skikas (ASU), sidabro medaliu pasipuošė Mindaugas Jaras (VU MIF)