Kovo 17-ą dieną įvyko stalo teniso Rektoriaus Taurės varžybos. Išmėginti jėgų prie žaliųjų stalų šį kartą susirinko net dešimties fakultetų komandos. Po atkaklių ir gražių kovų paaiškėjo stipriausi žaidėjai. Kaip ir buvo tikėtasi, geriausiai sekėsi toms komandoms, kuriose žaidė universiteto rinktinės stalo tenisininkai.

Vito Jadzgevičiaus nuotr.

Finale susitiko Teisės ir Matematikos ir informatikos fakultetų studentai. Pergalę rezultatu 3:1 šventė Teisės fakulteto komandos nariai: Aistė Macaitė, Paulius Gūra, Justinas, Kukulskis, Jonas Kniuras. Antri liko Matematikos ir informatikos fakulteto studentai: Aurelija Lubytė, Rimvydas Martinka, Deivydas Varoneckis, Marijus Merkevčius.

Labai įtempta kova vyko dėl trečios vietos, kur susitiko Gamtos mokslų ir Fizikos fakulteto žaidėjai. Tik po permainingų kovų rezultatu 3:2 bronzinį apdovanojimą iškovojo Fizikos fakulteto ir komanda: Domantė Navarskaitė, Tadas Petkevičius, Paulius Varonenka. Ketvirti liko Gamtos mokslų fakulteto studentai: Beatričė Petkutė, Aistė Skeberdytė, Rimas Pakalniškis, Skirmantas Bielinis, Vytautas Rudokas.

Daugiau varžybų nuotraukų SSC facebook paskyroje

Visi varžybų rezultatai