Kovo 7 d. Klaipėdoje susirinko Lietuvos universitetų sunkiaatlečiai, kad išsiaiškintų stipriausius atletus individualioje ir komandinėje įskaitose. Pirmąją vietą varžybose „tradiciškai“ iškovojo Klaipėdos universiteto, kuriame studijuoja Lietuvos sunkiosios atletikos elitas, komanda. Džiugu pažymėti, kad Vilniaus universiteto sportininkai buvo tinkamai pasiruošę ir nesunkiai aplenkė savo konkurentus – Lietuvos sporto universiteto sportininkus, penktus metus iš eilės iškovodami antrosios vietos komandinę taurę.

VU sunkiaatlečiai džiaugėsi iškovotais medaliais ir taure Lietuvos universitetų sunkiosios atletikos čempionate Klaipėdoje. SSC archyvo nuotr.

Individualioje įskaitoje penki universiteto studentai pasipuošė medaliais.

Daumantas Stulgis (MIF) svorio kategorijoje iki 69 kg iškovojo III vietą. Svorio kategorijoje iki 77 kg visas prizines pozicijas iškovojo VU sportininkai: Ruslanas Sindikevičius (GMF) – I vieta, Roman Machnin (MF) – II vieta, Aurelijus Kavaliauskas (GMF) - III vieta.

Merginų tarpe sidabro medaliu pasipuošė Ingrida Markevičiūtė (MIF).

Sunkumų kilnojimo varžybos jau daug metų vykdomos komandinius rezultatus skaičiuojant ne pagal užimtas vietas, bet pagal Sinklerio koeficiento taškų lentelę, todėl labai svarbus kiekvieno komandos nario iškeltas kilogramas. Tad dėkojame ir kitiems rinktinės nariams, savo dalyvavimu prisidėjusiems prie aukštų komandinių pasiekimų: Albert Ginevič (MIF), Lukui Šverčiauskui (SSC absolv.), Gabrieliui Rauckiui (MF), Mariui Klerauskui, Antanui Boidai (EF).