Po dešimties metų pertraukos Lietuvos stalo teniso čempionatas įvyko Vilniuje naujoje "Tauro" sporto mokyklos salėje. Kovo 1 d. vykusiose varžybose aukštų rezultatų pasiekė ir Vilniaus universiteto stalo tenisininkai. Tai jau kelinti metai iš eilės, kai mūsų studentai tokio aukšto lygio varžybose iškovoja prizininkų pozicijas.

Ingrida Preidžiūtė (FsF) tapo čempione mišriame dvejete, o merginų dvejete pasipuošė bronzos medaliu.

Aistė Macaitė (TF) taip pat puikavosi dviem medaliais;  ji asmeninėse varžybose ir mišriame dvejete iškovojo bronzinius apdovanojimus.

Dar vieną aukso medalį iškovojo Auksė Gecevičiūtė (TF absolv.), komandos narė žaidė moterų dvejete.

VU stalo tenisininkės - Lietuvos asmeninio čempionato nugalėtojos ir prizininkės. Iš kairės: Auksė Gecevičiūtė, Aistė Macaitė, Ingrida Preidžiūtė. Nuotrauka M. Tamulionytės

Sveikiname čempiones ir prizininkes. Sportininkų sezonas tęsiasi toliau, laukia atsakingi startai Lietuvos komandiniame čempionate, kuriame žaidžia mūsų moterų ir vyrų komandos. Šiuo metu merginos yra antroje vietoje, o vaikinai kovoja dėl 7-12 vietų.