Kovo 1 d. vykusiame Vilniaus miesto sambo čempionate skirtingose svorio kategorijose VU sportininkai iškovojo 13 įvairios prabos medalių: 4 aukso, 6 sidabro ir 3 bronzos.

Nugalėtojais tapo: Diana Kurlovič (FsF), Miglė Kungytė (EF), Eimantas Tukačiauskas (KF), Kliment Olechnovič (MIF).

Vilniaus miesto sambo čempionato nugalėtojai ir prizininkai. Ameninio archyvo nuotr.

Antrąsias vietas iškovojo: Aistė Zaronaitė (MF),  Gabija Goptaitytė (GMF), Kotryna Miciukevičiūtė (MF), Žygimantas Džiaugys (EF), Manvydas Sokolovas (MIF), Mindaugas Raškevičius (MF).

Bronziniais prizininkais tapo: Romualdas Petkevičius (FF), Rytis Kazakevičius (FF), Gantas Cibas (EF).