Šeštadienį, vasario 28 d., įvyko finalinės „Snaigės“ futbolo turnyro varžybos. Šiame finale Vilniaus universiteto komanda „VU-Vilmesta“ žaidė su FSM „Žalgirietis“ auklėtiniais. Deja, lemiamo susitikimo metu VU rinktinei, nusileidusiai jauniesiems „žalgiriečiams“ rezultatu 0:3, atiteko II-osios turnyro vietos apdovanojimas.

Tai trečiasis „Snaigės“ futbolo turnyro finalas, į kurį patenka VU komanda.

Futbolininkams belaukiant „Snaigės“ futbolo turnyro II vietos apdovanojimų. SSC archyvo nuotr.

Baigusi savo dalyvavimą žiemos futbolo varžybose, universiteto futbolo rinktinė tęs dalyvavimą Lietuvos studentų futbolo lygos čempionato II rate. Po I-ojo rato komanda yra tarp Lygos lyderių.