Šiemet 75 metu jubiliejų švenčiančio valstybinio Gardino J. Kupalos universiteto (Baltarusija) iniciatyva vasario 24-26 dienomis surengtas tarptautinis tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo ir Vilniaus universiteto merginų tinklinio komanda.

Tinklininkės, treniruojamos Algirdo Bučinsko, šiose varžybose iškovojo III vietą ir pelnyta bronza leidžia didžiuotis išties pajėgia mūsų tinklinio komanda. Beata Zaborovskaja apdovanota atskiru prizu kaip geriausia VU komandos žaidėja.

VU tinklininkės (pirma eilė) - Turnyro bronzos laimėtojos. SSC archyvo nuotr.

Daugiau turnyro nuotraukų SSC facebook paskyroje

Komandos sudėtyje žaidė: Lina Lapėnaitė, Ieva Dumbauskaitė (KF), Gabrielė Užlytė (FilF), Ingrida Kibirkštytė, Greta Gasparavičiūtė (UKI), Justina Vaišnoraitė, Beata Zaborovskaja (MF), Indrė Pretkelytė (GMF), Agnė Marcišauskaitė (MIF), Karolina Šantarytė (MIF absolv.).