Kiekvienų mokslo metų antroje pusėje studentai tradiciškai kviečiami dalyvauti tarpfakultetinėse Rektoriaus Taurės svarsčių kilnojimo varžybose. Į vasario 26 d. vykusį renginį susirinko devynių fakultetų atstovai, pasiryžę kovoti dėl stipriausios komandos vardo.

Gausiausiai Matematikos ir informatikos fakulteto komandai masiškumas nepadėjo laimėti komandinėje įskaitoje, kur nugalėjo darnus Medicinos fakulteto studentų kolektyvas. Antroje vietoje likę MIF stipruoliai penkiais taškais aplenkė Ekonomikos fakulteto studentus, likusius III vietoje.

Varžybų fragmentas. Vito Jadzgevičiaus nuotr.

Daugiau varžybų nuotraukų SSC facebook paskyroje

Varžybose dėl individualių apdovanojimų rungėsi virš 30 dalyvių iš įvairių fakultetų. Geriausių rezultatų pasiekė šie studentai:

70 kg svorio kategorijoje:

I vieta - Dovydas Rokas (EF), II vieta - Modestas Talačka (FilF), III vieta -  Ramūnas Večerskis (FF).

80 kg svorio kategorijoje:

I vieta - Giedrius Vaitukaitis (MF), II vieta - Žymantas Žandaras (MF), III vieta - Linas Belickas (GMF).

90 kg svorio kategorijoje:

I vieta - Dmitrij Kuznecov (MF), II vieta - Ignas Kurklietis (MIF), III vieta - Marius Klerauskas (EF).

Virš 90 kg. svorio kategorijoje:

I vieta - Ovidijus Tarutis (TF), II vieta - Mindaugas Jaras (MIF), III vieta - Rimvydas Mačiulis (MIF).

Varžybų rezultatai