Vasario 20-21 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo ir Vilniaus universiteto sportininkai, įvykdę federacijos numatytus normatyvus.

LSSA archyvo nuotr.Čempionai

Šuolio į aukštį rungtyje čempione tapo studentė Airinė Palšytė (EF), pakartojusi Lietuvos uždarų patalpų rekordą - 1 m 98 cm. Septynkovės rungtyje nugalėjęs visus varžovus čempionu tapo Alvydas Misius (MIF).

Prizininkai

Antrą vietą ir sidabro medalį iškovojo Laura Gedminaitė (MF), nustūmusi rutulį 15 metrų.  Šuolio su kartimi rungtyje Simas Šnipaitis (GMF) buvo trečias, peršokęs 4 m 20 cm aukštį.

Kitiems bėgikams prizinių vietų užimti nepavyko, tačiau gerai sustartavo 4-ąsias vietas laimėję Juozas Gliebus (EF) 1500 m rungtyje ir Mantas Rainys (MIF) 60 m rungtyje. 6 vietą 3000 m bėgime užėmė Vera Djakova (MIF absolv.). Į prizininkų gretas taip pat nepateko šuolininkės į tolį Sofija Korf ir Neringa Gedaminskaitė bei trišuolininkė Agnė Butkutė.