2015 m. vasario 14 d. Vilniuje, "Sportima" specializuotame sporto komplekse vyko atviras Sostinės jaunimo (iki 21 metų amžiaus) dziudo čempionatas, į kurį susirinko per 50 sportininkų.

Studentai (iš kairės)Rokas Cvirka, Evelina Jasaitė, Manvydas Sokolovas. SSC archyvo nuotr.

Šiame jaunųjų stipruolių sporto renginyje neblogai sekėsi ir mūsų Alma Mater dziudo sporto mėgėjams. Rokas Cvirka (KF, -73 kg) ir Evelina Jasaitė  (GMF, -70 kg) iškovojo aukso medalius, o Manvydas Sokolovas (MIF, -90 kg) tapo sidabrinio apdovanojimo laimėtoju.