Vasario 7 d. Klaipėdoje  vyko Lietuvos universitetų studentų žiemos lengvosios atletikos čempionatas, kuriame puikiai startavo Vilniaus universiteto komanda, iškovojusi II vietą, į priekį praleidusi tik Lietuvos sporto universiteto komandą.

LSSA archyvo nuotrauka

Nugalėtoja tapo merginų 4x200 m estafetės komanda, pasiekusi geriausią sezono rezultatą Lietuvoje - 1 min 48 s. Estafetę bėgo Viktorija Vernickaitė (TF), Neringa Gedaminskaitė (MF), Karolina Strakovska (GMF), Sofija Korf (KF). Šuolio su kartimi rungtį laimėjo Simas Šnipaitis (GMF), peršokęs 4 m 20 cm. 1500 m bėgimą  laimėjo Juozas Gliebus (EF), 800 m bėgimo rungtyje pirmas finišavo Petras Gliebus (MIF). Šuolio į tolį rungtyje nugalėtoja tapo S. Korf - 5 m 83 cm, o III vietą laimėjo N. Gedaminskaitė - 5 m 62 cm. Trišuolio rungtį laimėjo Agnė Butkutė (FF) – 12 m 10 cm, II vietą užėmė N. Gedaminskaitė. 200 m  bėgime Mantas Rainys (MIF) finišavo antras, antra buvo ir Laura Kemeklytė (MF) 400 m rungtyje, pasiekusi asmeninį rezultatą 60,76 s. 4x200 m estafetiniame bėgime vaikinų komanda -  Paulius Baltrušis (GMF), J. Gliebus, M. Rainys, Giedrius Rupeika (EF) - pasidabino sidabro medaliais.