Sausio 31 vasario - 1 dienomis Latvijos sostinėje Rygoje vyko atviras Latvijos sambo čempionatas, kuriame dalyvavo gausus stipruolių būrys net iš penkių Europos šalių: Latvijos, Lietuvos, Baltarusijos, Estijos ir Rusijos.  Šiose aukšto meistriškumo lygio tarptautinėse varžybose labai gerai pasirodė ir mūsų Alma Mater stipruoliai: Eimantas Tukačiauskas (KF) ir Manvydas Sokolovas (MIF). 2014 m. Europos Sąjungos šalių, Lietuvos  čempionatų ir Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų sambo pirmenybių nugalėtojas E. Tukačiauskas (svorio kategorijoje iki 68 kg) tapo čempionu, o M. Sokolovas, 2014 m. Lietuvos jaunimo čempionas (svorio kategorijoje iki 90 kg) iškovojo II vietą.

Tukačiauskas Eimantas, I vieta. SSC archyvo nuotr.  Sokolovas Manvydas, II vieta. SSC archyvo nuotr.

Nuoširdžiai sveikiname sportininkus, linkime jiems sėkmės ir toliau dalyvaujant svarbiose varžybose bei  garsinant mūsų prestižinio universiteto vardą.