Sausio 31 d. Vilniuje vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos Taurės varžybos, kuriose sėkmingai startavo ir Vilniaus universiteto sportininkai. Nugalėtojų vardus iškovojo šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė (EF) peršokusi 1 m 90 cm aukščio kartelę, Laura Gedminaitė (MF) laimėjo rutulio stūmimą, trečiąsias vietas iškovojo Mantas Rainys (MIF) 60 m bėgime ir šuolyje į tolį Neringa Gedaminskaitė (MF).

Sveikiname čempiones ir prizininkus, linkime sėkmingų startų Lietuvos universitetų čempionate Klaipėdoje, kuris vyks artimiausią savaitgalį.