Vakar Vilniaus kongresų rūmuose vyko Lietuvos sporto apdovanojimai, kuriuos organizavo Kūno kultūros ir sporto departamentas ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas kartu su Lietuvos sporto žurnalistų federacija.

2014 metų geriausia Lietuvos moterų komanda tapo irkluotojų duetas: Komunikacijos fakulteto studentė Milda Valčiukaitė ir Donata Vištartaitė. Merginos yra Pasaulio čempionato 4 vietos laimėtojos, Europos vicečempionės.

Lietuvos irklavimo federacijos archyvo nuotr.

Geriausia vyrų komanda tapo irkluotojai Saulius Ritteris ir Rolandas Maščinskas, geriausia sportininke – plaukikė Rūta Meilutytė, sportininku – Jevgenijus Šuklinas.