Sidebar

A. Pliadžio nuotrauka, paimta iš sportas.infoSausio 16 d. Vilniaus lengvosios atletikos manieže vyko Vilniaus m. lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo ir Vilniaus universiteto sportininkai. 1500 m rungtyje čempione tapo studentė Kristina Zajančkovska (Komunikacijos f.), šuolio į tolį rungtį laimėjo Neringa Gaidaminskaitė (Komunikacijos f.), trišuolio rungtyje geriausia buvo  Agnė Butkutė (Fizikos f.), Sofija Korf (Komunikacijos f.) laimėjo 60 m merginų bėgimą.

Antrąsias vietas iškovojo Laura Gedminaitė (Medicinos f.) rutulio stūmime, Mantas Rainys (Matematikos ir informatikos f.) 60 m bėgime, S. Korf šuolyje į tolį. Giedrius Rupeika (Ekonomikos f.) finišavo trečias 60 m bėgime.