Gruodžio 16 d. Kauno įgulos karininkų ramovėje vyko kasmetinis Lietuvos studentų sporto asociacijos (LSSA) metų pabaigos renginys, kuriame pagerbiami labiausiai Lietuvos studentų sportui nusipelnę asmenys: sportininkai, treneriai, visuomenininkai.

LSSA apdovanojo geriausius Lietuvos studentus sportininkus. SSC archyvo nuotr.

Geriausia metų sportininkė

Vilniaus universitete geriausia 2014 metų sportininke išrinkta ir LSSA apdovanojimu renginyje pagerbta Milda Valčiukaitė (Komunikacijos f.), treneris Tomas Valčiukas. Studentė yra akademinio irklavimo sporto atstovė, Pasaulio čempionato 4 vietos, Pasaulio jaunimo čempionato I vietos, Europos čempionato II vietos laimėtoja. Tarp geriausių Lietuvos studentų sportininkų pagal sporto rezultatus Milda yra penkta.

RSTL geriausias žaidėjas

Respublikos studentų tinklinio lyga geriausiu metų žaidėju išrinko paplūdimio tinklininką Motiejų Mėlynį (Gamtos mokslų f. absolventas), treneris Algirdas Bučinskas. Studentas yra Lietuvos studentų čempionas, priklauso nacionalinei Lietuvos rinktinei.

ŠMM padėka Europos universitetų žaidynių prizininkams

LR Švietimo ir mokslo ministerija atskirą padėką skyrė Europos universitetų žaidynių, vykusių  šių metų liepą, medalininkams. Apdovanojimas atiteko universiteto merginų stalo teniso rinktinei (trenerė Džiuljeta  Liepinaitienė) už Žaidynėse iškovotą bronzinį III vietos apdovanojimą. Apdovanotos studentės: Auksė Gecevičiūtė (Teisės f.), Ieva Venslavičiūtė (Ekonomikos f. absolventė), Monika Tamulionytė (Medicinos f.), Ingrida Preidžiūtė (Filosofijos f.).

Lietuvos Universiados komandiniai pasiekimai

Vilniaus universitetui įteikta taurė už iškovotą bendrakomandinę II vietą gegužę vykusioje Lietuvos Universiadoje. Prie šio universiteto pasiekimo prisidėjo lengvosios atletikos, plaukimo, aerobinės gimnastikos, stalo teniso, orientavimosi sporto ir dziudo rinktinės.