Vilniaus miesto sunkiosios atletikos čempionatas

2014 metai Vilniaus universiteto sunkiaatlečiams jau tradiciškai baigiasi Vilniaus miesto sunkiosios atletikos čempionatu. Grudžio 13 d. į varžybas susirinko gausus šios sporto šakos mylėtojų, tarp kurių netrūko ir entuziastų iš Vilniaus universiteto.

VU komanda. SSC archyvo nuotr.

Čempionu tapo absolventas Vladimiras Poplavskis, gaila, kad ir buvusiam studentui Simonui Drungilui nedaug tetrūko iki apdovanojimo. Kiti rinktinės nariai štangą kilnojo puikiai ir pasipuošė šio čempionato medaliais, tai Daumantas Stulgis (MIF) - sidabras, Antanas Bojda (EF) - bronza, Ruslanas Sindikevičius (GMF) - sidabras, Aurimas Kavaliauskas (GMF) - bronza, Albert Ginevič (MIF) - sidabras, Lukas Šverčiauskas (SSC absolventas) - bronza, Marius Klerauskas (EF) -bronza. Ir vienintelė mergina varžybose - Ingrida Markevičiūtė (MIF) - garbingai kovojo su svoriais iškovodama Vilniaus miesto čempionės vardą.

Vilniaus miesto štangos spaudimo be specialios aprangos čempionatas

Gruodžio 14 d. vyko Vilniaus m. štangos spaudimo be spec. aprangos čempionatas, kuriame taip pat sėkmingai medalius skynė rinktinės nariai MIF studentai Mindaugas Jaras ir Rimvydas Mačiulis, SSC absolventas Lukas Šverčiauskas. Sportininkai tapo Vilniaus m. čempionais, o GMF studentas Ruslanas Sindikevičius pasipuošė sidabro medaliu, EF studentui Antanui Bojdai įteiktas bronzos medalis.

Baigiantis metams norisi palinkėti visiems sunkiaatlečiams, svarsčių kilnotojams, jėgos trikovininkams sėkmingai išlaikyti sesiją, dar didesnių pasiekimų sporte, didelės sėkmės siekiant savo tikslų.