Lapkričio 30 d. Vilniuje vyko Lietuvos stalo teniso asociacijos Taurės varžybos, į kurias susirinko ne tik Lietuvos žaidėjai, bet ir svečiai iš Baltarusijos.

Varžybose puikiai sekėsi Vilniaus universiteto žaidėjoms. Visas varžoves nugalėjusi, I vietą iškovojo Teisės fakulteto studentė Aistė Marija Macaitė. II vietoje liko tik finale pralaimėjusi Filosofijos f. pirmakursė Ingrida Preidžiūtė. Sėkmingai varžybas sužaidė ir Medicinos f. studijuojanti Monika Tamulionytė, likusi 5 vietoje.

Vyrų grupėje dalyvavo 72 stalo tenisininkai. Iš Universiteto komandos geriausiai sekėsi Teisės fakulteto pirmakursiui Pauliui Gūrai, kuris kaip ir Monika, iškovojo 5 vietą.