Lapkričio 27 d. vyko Vilniaus universiteto futbolo komandos „VU-Vilmesta“, laimėjusios Lietuvos futbolo federacijos II lygos vicečempionės vardą, apdovanojimo renginys. Komandos žaidėjus ir trenerius - Rimantą Turskį bei Edvardą Malkevičių - sveikino Lietuvos futbolo federacijos atstovai bei Vilniaus universiteto vadovybė l.e.p. rektorius prof. habil. dr. Jūras Banys, prorektorius dr. Kęstutis Dubnikas.

Apdovanoti buvo ir komandos nariai: Arnold Želtuchin kaip geriausias sezono žaidėjas ir Tadas Švaikevičius - rezultatyviausias žaidėjas.

Vito Jadzgevičiaus nuotrauka